336171315_544655014419803_8228404313896189492_n

Na wiosenne porządki najlepsze są… audiobooki

A Wy? Ile macie okien do umycia? Ile półek z książkami do wytarcia? Ile zaległego prasowania i ile dywanów do wytrzepania? 21 marca to co prawda Dzień Wagarowicza, ale dorosłość potrafi uderzyć z zaskoczenia – teraz częściej niż o oranżadzie w parku myślimy w tym dniu o wiosennych porządkach. Jednak ze świecą szukać osób, które oddają się tym zajęciom z przyjemnością. Nie bez powodu Agatha Christie na pomysły swoich powieści wpadała zmywając naczynia – uważała to zajęcie za tak głupie, że budziło w niej mordercze myśli.
Na monotonne wiosenne zajęcia polecamy audiobooki. Nam świetnie “zajmują głowę” podczas nieprzyjemnych obowiązków! Spróbujcie i Wy, zwłaszcza, że w bibliotece mamy ich całkiem nie-skromną kolekcję!