image5539

Moja Okładka – ogłoszenie wyników konkursu

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna ma przyjemność ogłosić wyniki konkursu „Moja Okładka” w ramach projektu „Królewskie Gniezno Czyta 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.

Konkurs organizowany był w formule zdalnej (prace plastyczne wraz ze zgłoszeniami nadsyłane były w formie elektronicznej) – w terminie od 18.05.2021 roku do 18.06.2021 roku włącznie. Skierowany był do dzieci w wieku przedszkolnym i uczniów szkół podstawowych (klasy 1-3) z terenu Gniezna i Ziemi Gnieźnieńskiej. Wśród nadesłanych prac plastycznych wyłoniono 2 głównych laureatów oraz przyznano 11 wyróżnień.

Nagrody główne:

Zofia Królak

Karolina Stawowa

 

Wyróżnienia:

Julia Bajer

Ewa Januchowska

Monika Korpaczewska

Alicja Mrożek

Piotr Pankowski

Szymon Pankowski

Joanna Purol

Zofia Paruszewska

Eliza Stawowa

Julianna Stróżyk

Maria Wróblewska

Wręczenie nagród i wyróżnień nastąpi na III Pikniku Czytelniczym w Dolinie Pojednania 27 czerwca 2021 roku. Autorkom i autorom wszystkich nagrodzonych prac serdecznie gratulujemy!

III Piknik Czytelniczy zrealizowano w ramach projektu “Królewskie Gniezno Czyta 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content