eeee

Już za chwilę będziecie mogli posłuchać pierwszej części podcastu “Leśne objawienia”

Początek marca pozwolił nam poczuć pierwsze powiewy nadchodzącej wiosny, a to oznacza, zgodnie z obietnicą, że lada moment usłyszycie pierwszą część podcastu “Leśne objawienia”. Powstających we współpracy z Biblioteką z Mieściska nagrań będzie można posłuchać w połowie miesiąca.

To podcast dla tych, którzy czytali (oraz planują przeczytać) powieść Richarda Powersa “Listowieść” oraz dla wszystkich miłośników leśnej przyrody.

Podcast tworzą:
Agnieszka Antosik – Szepcząca z Drzewami, autorka książki “Leśna terapia”, dendroterapeutka i przewodniczka leśnych kąpieli, na co dzień obecna w Wypożyczalni dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, gdzie opowiada baśnie, prowadzi warsztaty przyrodnicze dla dzieciaków i trzyma Kręgi Kobiet. Po godzinach prowadzi zajęcia ze śpiewem białym w roli głównej i lideruje zespołowi Cudawianki z Gniezna.

włodek naumczyk; prywatnie – amator kontemplacyjnych biegów w lesie, miłośnik chóralnego śpiewu, nienasycony czytelnik oryginalnej eseistyki i starający się utrzymać uwagę i zachwyt uczeń w szkole starobuddyjskich tekstów, społecznie- radny Rady Miejskiej w Wągrowcu, zawodowo – lideruje Zespołowi Gminnej Biblioteki Publicznej im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku.

Podcast jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch Bibliotek : Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieścisku i Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.
Matronat/patronat roztaczają profile/strony: Szepcząca z drzewami i Szukam w lesie.

Podcastu będzie można słuchać na kanałach You Tube obu Bibliotek, Spotify (Biblioteka Mieścisko).