eeee

Już za chwilę będziecie mogli posłuchać pierwszej części podcastu “Leśne objawienia”

Początek marca pozwolił nam poczuć pierwsze powiewy nadchodzącej wiosny, a to oznacza, zgodnie z obietnicą, że lada moment usłyszycie pierwszą część podcastu “Leśne objawienia”. Powstających we współpracy z Biblioteką z Mieściska nagrań będzie można posłuchać w połowie miesiąca.

To podcast dla tych, którzy czytali (oraz planują przeczytać) powieść Richarda Powersa “Listowieść” oraz dla wszystkich miłośników leśnej przyrody.
 
Podcast tworzą:
Agnieszka Antosik – Szepcząca z Drzewami, autorka książki “Leśna terapia”, dendroterapeutka i przewodniczka leśnych kąpieli, na co dzień obecna w Wypożyczalni dla dzieci Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, gdzie opowiada baśnie, prowadzi warsztaty przyrodnicze dla dzieciaków i trzyma Kręgi Kobiet. Po godzinach prowadzi zajęcia ze śpiewem białym w roli głównej i lideruje zespołowi Cudawianki z Gniezna.
 
włodek naumczyk; prywatnie – amator kontemplacyjnych biegów w lesie, miłośnik chóralnego śpiewu, nienasycony czytelnik oryginalnej eseistyki i starający się utrzymać uwagę i zachwyt uczeń w szkole starobuddyjskich tekstów, społecznie- radny Rady Miejskiej w Wągrowcu, zawodowo – lideruje Zespołowi Gminnej Biblioteki Publicznej im. Czesława Chruszczewskiego w Mieścisku.
 
Podcast jest wspólnym przedsięwzięciem dwóch Bibliotek : Gminnej Biblioteki Publicznej w Mieścisku i Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna.
Matronat/patronat roztaczają profile/strony: Szepcząca z drzewami i Szukam w lesie.
 
Podcastu będzie można słuchać na kanałach You Tube obu Bibliotek, Spotify (Biblioteka Mieścisko).
UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content