Jurecki foto wydarzenie

Już w piątek Bartłomiej Jurecki o fotografii!

Nasz piątkowy gość jest tak obficie nagradzany, że nasz opis spotkania z nim już przestał być aktualny! Jeżeli do tej pory nie znaliście fotografii Bartłomieja Jureckiego, poczujecie tym większą wdzięczność dla naszych gnieźnieńskich mistrzów obiektywu – dokonania naszego gościa zdumiewają bogactwem treści i mistrzostwem formy. Pełne emocji fotoreportaże, zapierające dech w piersiach pejzaże, pełne dynamiki ujęcia ludzi oddanych sportowi i wreszcie urzekające prawdą portrety życia codziennego – sami nie wiemy, czym najbardziej zachwycać się wędrując przez galerię na internetowej stronie artysty.
 
Piątkowe spotkanie z nim będzie prowadzić Sebastian Uciński – możemy liczyć zatem na dociekliwość specjalisty, która być może pozwoli nam na próbę odpowiedzi na pytanie: czy o tak spektakularnym sukcesie decyduje talent? czy może pracowitością i cierpliwym szlifowaniem warsztatu da się osiągnąć poziom mistrzowski? Przede wszystkim jednak – frajda nad frajdy! – Bartek obiecał nam pokaz swych zdjęć z opowieściami – naprawdę zapowiada się wieczór pełen wrażeń. Wbijajcie w piątek na Latarnię na Wenei, pamiętajcie – godzina 19.00!

Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Laboratorium słowa 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content