przytul.ksiazke

Idzie zima – przytul książkę

Czy wiesz, że w naszej miejskiej książnicy są książki, których jeszcze nikt nigdy nie wypożyczył? Pomyśleliśmy, że warto dać im szansę. I to po raz kolejny. W grudniowy czas Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna wraca z akcją, która swój debiut miała dwa lata temu – „Idzie zima – przytul książkę”.

Być może zimowa aura i zbliżające się Święta sprawią, że pomyślimy nieco przychylniej o książkach nietkniętych czytelniczą uwagą. Warto postarać się dla nich o ciepły dotyk ludzkiej dłoni i czułe spojrzenie przesuwające się po zadrukowanych stronach. Tym bardziej, że dla każdej książki suma lat z brakiem wypożyczeń ma często decydujący wpływ na decyzję o jej ubytkowaniu.

Zapraszamy zatem do serdecznej akcji, w której miejska biblioteka namawia do zabrania do siebie tytułu, któremu wcześniej nie udało się wpaść w czytelnicze łaski. Akcja trwa do 5 stycznia. Przy okazji odwiedzin w placówkach Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna, niech w naszej torbie, obok książek popularnych znajdą się i te, o których od lat nikt nie pamięta.

.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content