109816248_286019349507529_100021164254802760_n

Goście specjalni II Pikniku Czytelniczym “Królewskie Gniezno Czyta” – Agnieszka Gadzińska, Zuzanna Czerniejewska i Myszka Marcysia

Kogo nie może zabraknąć na naszym niedzielnym II Pikniku Czytelniczym – oczywiście oprócz Was – Czytelników? No kogo? Wiadomo – Myszki Marcysi! Nasz biblioteczny gryzoń na co dzień myszkuje między regałami, ale w niedzielę pojawi się na Pikniku. A dokładnie pojawią się: Magdalena Karpińska – pomysłodawczyni cyklu oraz osoba, która wciela się w Myszkę; Agnieszka Gadzińska – autorka scenariusza „Bibliotecznego kącika Myszki Marcysi” oraz aktorka Teatru im. Fredry Zuzanna Czerniejewska – która gra bibliotekarkę Asię. Dzięki temu będziecie mogli zajrzeć za kulisy „Myszki Marcysi”, dowiedzieć się, jak narodził się pomysł na ten program, jak wyglądała praca na planie „Bibliotecznego kącika Myszki Marcysi”, skąd Agnieszka Gadzińska czerpała pomysły na kolejne odcinki oraz wielu innych smakowitych anegdot. Na spotkanie „Myszka Marcysia od kulis” zapraszamy po 13.00 w tę niedzielę do Doliny Pojednania.

Projekt Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna “Królewskie Gniezno Czyta” dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszy Promocji Kultury.