259433676_1567804473598233_6044967055459674392_n

Eksperymenty i doświadczenia – doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych

O ile w ostatnim poście odkrywaliśmy zdigitalizowany świat z książkowymi propozycjami ,,Bajkopomagajki” Klubu Książki dla Dzieci i Rodziców, tak dzisiaj BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej podsunie Wam pomysł na miłe spędzenie czasu razem i rozstanie się choćby na moment z wirtualną przestrzenią.

Poznawanie świata poprzez eksperymenty i doświadczenia to doskonała zabawa dla dzieci i dorosłych.

Witajcie naukowcy! od czegoś trzeba zacząć. Dzięki fajnym propozycjom BAZY odkryjemy fizyczne i chemiczne tajemnice, jak codzienne rzeczy reagują na różne roztwory i warunki. Ten zbiór łatwych, bezpiecznych do wykonania eksperymentów z dostępnych składników, zapewni wam efekt WOW i wiele innych wrażeń, a przede wszystkim nauczycie się czegoś nowego.

Domowe eksperymenty to nie tylko olbrzymia dawka wiedzy, ale przede wszystkim radości. Dzieci poznają świat nauki, pobudzą wyobraźnię i nauczą się myśleć w nieszablonowy sposób. Jeśli komuś będzie mało nauki poprzez zabawę to zapraszamy do odwiedzin wszystkich placówek BPMG, gdzie możecie wypożyczyć wspaniałe książki o eksperymentach, doświadczeniach i stać się wspaniałymi badaczami otaczającego nas świata, a może w przyszłości stanie się to Waszą PASJĄ.
Odczarujmy mit nudnej nauki i zabawmy się razem z dziećmi w małych chemików.

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content