Co jest grane

Jeśli lubisz śpiewać, grasz na instrumencie i pociągają Cię artystyczne poszukiwania. Mamy coś dla Ciebie! Zapraszamy na warsztaty „Co jest grane”.
Spotkania skierowane są do młodzieży szkół średnich i mają na celu uwrażliwienie młodych ludzi na świat literatury i muzyki, a także zmotywowanie ich do podejmowania własnych artystycznych poszukiwań. Poprowadzi je Aleksander Schmidt, lider zespołu Tom Bishop, laureat wielu festiwali artystycznych, od wielu lat aktywny muzyk i animator niezależnej sceny muzycznej.
Na warsztaty zapraszamy w poniedziałki od godz. 16.00 do Biblioteki Publicznej Miasta Gniezna przy ul. Mieszka I 16 (Czytelnia Biblioteki Głównej).

#mojaflaga w Dniu Flagi

Nasza biblioteka włącza się do akcji Biura Programu “Niepodległa” #mojaflaga . W Dniu Flagi RP 2022 wywieszamy flagę! Niech dziś, 2 maja, biało-czerwone flagi powiewają

Czytaj więcej »

Drodzy czytelnicy!

Drodzy Czytelnicy! Informujemy, że 2 maja (tj. w poniedziałek) Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna będzie zamknięta. A to znaczy, że w przyszłym tygodniu zapraszamy dopiero w

Czytaj więcej »
Skip to content