_DSC0442

Dom Sąsiedzki pod Sówką otwarty!

Otwarte! Wielkim otwarciem wspólnie przywitaliśmy wiosnę, a raczej przywołaliśmy ją ciepłą i radosną atmosferą w naszym nowym miejscu! To właśnie dziś, o godzinie 10:00, otworzyliśmy Dom Sąsiedzki pod Sówką! Nowe miejsce przy Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna, tworzone wraz z naszymi partnerami, dla Was i przez Was! Pamiętajcie, że jest to miejsce darmowe i dla wszystkich!

Miło było nam gościć na dzisiejszym otwarciu Pana Prezydenta Tomasza Budasza oraz Michała Powałowskiego, jak również naszych współpartnerów: Bazę Centrum Edukacji Kreatywnej, ZiP Zabawę i Programowanie oraz Szkołę Języków Obcych „Na językach”. Nie zabrakło oczywiście najmłodszych: uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 z nauczycielami, z Katolickiej Szkoły Podstawowej Rodzice- Dzieciom oraz dzieci z Przedszkola Akademia Misio. Po przywitaniu przez dyrektora biblioteki – Piotra Wiśniewskiego, dzieci ze szkoły podstawowej nr 9 zaprezentowały wszystkim muzyczną niespodziankę. Na wszystkich czekały małe upominki, oraz krótkie zajęcia przygotowane przez partnerów: doświadczenie sublimacji, roboty z LEGO oraz angielskie przywitanie wiosny.

Pamiętajcie, że możecie zgłaszać wasze pomysły, aby to miejsce tętniło lokalnym życiem. Już dziś Ewa Jaworska z Filii nr 2 zaprosiła wszystkich na „Sąsiedzką Wymianę Książek”, która będzie miała miejsce w Domu Sąsiedzkim pod Sówką 20 kwietnia o godzinie 12:00. Do zobaczenia!

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, Sponsorom i wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc przy powstaniu Domu sąsiedzkiego pod Sówką za ogrom pracy i wsparcia. Kochani, bez Was by się nie udało!
Savitor Sp. z o.o., PHUP Gniezno Szeszycki Sp. K., Cukiernia Sowa, udekorowane.partyplanner, ZiP Zabawa i Programowanie, BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej, Rozbiegany Belfer

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content