Dom Sąsiedzki pod Sówką otwarty!

Otwarte! Wielkim otwarciem wspólnie przywitaliśmy wiosnę, a raczej przywołaliśmy ją ciepłą i radosną atmosferą w naszym nowym miejscu! To właśnie dziś, o godzinie 10:00, otworzyliśmy Dom Sąsiedzki pod Sówką! Nowe miejsce przy Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna, tworzone wraz z naszymi partnerami, dla Was i przez Was! Pamiętajcie, że jest to miejsce darmowe i dla wszystkich!

Miło było nam gościć na dzisiejszym otwarciu Pana Prezydenta Tomasza Budasza oraz Michała Powałowskiego, jak również naszych współpartnerów: Bazę Centrum Edukacji Kreatywnej, ZiP Zabawę i Programowanie oraz Szkołę Języków Obcych „Na językach”. Nie zabrakło oczywiście najmłodszych: uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 9 z nauczycielami, z Katolickiej Szkoły Podstawowej Rodzice- Dzieciom oraz dzieci z Przedszkola Akademia Misio. Po przywitaniu przez dyrektora biblioteki – Piotra Wiśniewskiego, dzieci ze szkoły podstawowej nr 9 zaprezentowały wszystkim muzyczną niespodziankę. Na wszystkich czekały małe upominki, oraz krótkie zajęcia przygotowane przez partnerów: doświadczenie sublimacji, roboty z LEGO oraz angielskie przywitanie wiosny.

Pamiętajcie, że możecie zgłaszać wasze pomysły, aby to miejsce tętniło lokalnym życiem. Już dziś Ewa Jaworska z Filii nr 2 zaprosiła wszystkich na „Sąsiedzką Wymianę Książek”, która będzie miała miejsce w Domu Sąsiedzkim pod Sówką 20 kwietnia o godzinie 12:00. Do zobaczenia!

Dziękujemy wszystkim naszym Partnerom, Sponsorom i wszystkim osobom, które włączyły się w pomoc przy powstaniu Domu sąsiedzkiego pod Sówką za ogrom pracy i wsparcia. Kochani, bez Was by się nie udało!
Savitor Sp. z o.o., PHUP Gniezno Szeszycki Sp. K., Cukiernia Sowa, udekorowane.partyplanner, ZiP Zabawa i Programowanie, BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej, Rozbiegany Belfer