Zdjęcie Wojciech Widłak Fot. Maciej Wróbel

„Czy pisarzom burczy w brzuchu?” – przed nami kolejne ciekawe spotkanie

W ramach projektu „Czy pisarzom burczy w brzuchu?” będącego częścią programu „Rozczytana Koalicja” dofinansowanego z przez Narodowe Centrum Kultury, Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna organizuje cykl spotkań autorskich dla dzieci.

Bohaterem spotkania będzie Wojciech Widłak autor najważniejszej, według Fundacji ABC XXI „Cała Polska Czyta Dzieciom” serii książek o „Panu Kuleczce”. Jest to jeden z licznych autorów, po którego pozycje czytelnicy biblioteki sięgają najczęściej. Książki Wojciecha Widłaka bawią, a przede wszystkim uczą młodego czytelnika podstawowych zasad współżycia we współczesnym świecie, są pełne ciekawych historii mogących być podstawą rozmów o rodzinie, o tym, co w życiu jest ważne, co przynosi efekty wychowawcze.

Spotkanie odbędzie się 21 września o godz. 9.00 w Filii nr 2 „Pod sówką” przy ul. Staszica 12a. Obowiązują zapisy.
Wojciech Widłak Fot. Maciej Wróbel

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa
Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu
Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.