327935494_2556072507863915_4950988339217420427_n

“Coldman” Valerjan Romanovski 3 marca odwiedzi Gniezno! Zapraszamy na spotkanie autorskie

Wyjątkowo gorąco zapraszamy na spotkanie z wyjątkowo “mroźnym” gościem – Valerjanem Romanovskim, “Coldmanem”. Niezwykły człowiek, zarówno ze względu na swoją biografię, jak i wyjątkową wytrzymałość na zimno – potwierdzoną zresztą wieloma rekordami! To morsowanie w wersji bardzo zaawansowanej!

To mrożące krew w żyłach spotkanie już 3 marca (piątek) o godz. 18:00, w Filii nr 2, przy ul. Staszica 12a.

Valerjan Romanovski to kolarz-wyczynowiec, kilkukrotny zdobywca rekordu Guinnessa w jeździe rowerem w ekstremalnych temperaturach oraz ambasador Fundacji DKMS. Pochodzący z Wilna sportowiec swoim dorobkiem i kolejnymi triumfami udowadnia, że granice ludzkiego organizmu wyznacza przede wszystkim psychika, a skrajne warunki pogodowe są przeszkodą możliwą do pokonania. Valerjan Romanovski – znany również pod pseudonimem “Coldman” – to niewątpliwy autorytet w dziedzinie mierzenia się z ograniczeniami własnego ciała, umysłu oraz wychodzenia ze strefy komfortu. Podczas spotkania porozmawiamy o najnowszej książce Valerjana „Moja droga do rekordu”.

Partnerami spotkania są: Morsy Witkowo oraz Królewskie Morsy Gniezno. A poprowadzi je Waldemar Rychert.

Uwaga: podczas spotkania będzie można kupić książki Valerjana Romanovskiego.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. #nprcz

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content