8tomekporozmawiajmytłonafb

Co to znaczy dbać o siebie? Jak ja to robię? – w ramach “Porozmawiajmy”

W ramach naszego rozdyskutowanego cyklu spotkań, tym razem zajmiemy się tematem dbania o siebie.
Obecnie panuje moda na dbanie o siebie, zwłaszcza swoje ciało i urodę. Czy służy nam to poddawanie się modzie i „wymogom’ mediów, które kreują wizerunek osoby „fit”? Jak dbać o siebie w obszarze ciała, duszy, intelektu, emocji i relacji. Poznamy różne punkty widzenia na temat rozumienia zwrotu „dbać o siebie”. Poddamy również refleksji własne sposoby dbania o siebie.
Na rozmowę zapraszamy do Czytelni Biblioteki Głównej, przy ul. Mieszka I 16 w środę 8 września na godz. 17.00.
Wydarzenie jest realizowane w ramach projektu “Laboratorium słowa 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.