cgcd.cykle

Całe Gniezno Czyta Dzieciom wirtualnie

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

Martwimy się obecnie o zdrowie, tęsknimy za rodziną, przyjaciółmi, obawiamy się o przyszłość. Ale jednocześnie przebywając z dziećmi w domu, wbrew wszystkiemu, zadbajmy o nasze wzajemnie relacje i wykorzystajmy ten czas kreatywnie. Rozmowa o uczuciach, o wartościach, o marzeniach może tylko nas zbliżyć do siebie. Początkiem rozmowy może być książka. Wartościowe pozycje Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna od prawie 20 lat poleca w ramach akcji Cała Polska czyta dzieciom.
Do tej pory spotkania autorskie, działania edukacyjne, bogate programy animacyjne mogliśmy prowadzić w naszych placówkach bibliotecznych lub w przestrzeni miejskiej. Od tego piątku – do odwołania- przechodzimy w świat wirtualny.
W naszej odsłonie akcji Całe Gniezno Czyta Dzieciom będziemy udostępniać informacje i linki do stron z bezpłatnymi e-bookami, audiobookami, informacje o spotkaniach autorskich prowadzonych przez pisarzy online, lektury, propozycje gier i zabaw dla dzieci i dorosłych, propozycje lekcji i zajęć dla dzieci i młodzieży. Podamy propozycje aktywności, z których można korzystać bez konieczności wychodzenia z domu. Zawsze podstawą będzie książka.
Będziemy też wspominać, bo zbliżające się 20-lecie akcji CPCD zobowiązuje!
Z książkowym pozdrowieniem Ewa Jaworska, koordynator akcji CPCD

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content