listopad.zamknieciea3

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna zamknięta dla czytelników od 7 do 29 listopada br.

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna będzie nieczynna dla użytkowników od 7 do 29 listopada br. Realizuje tym samym rekomendacje Biblioteki Narodowej o całkowitym zamknięciu biblioteki dla użytkowników.

Jednocześnie informujemy, że Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna nie będzie naliczać kar z tytułu niezwrócenia wypożyczonych egzemplarzy, których termin zwrotu przypada w okresie od 7 do 29 listopada. Pozycje te zostaną automatycznie przedłużone o kolejne 35 dni. W tym czasie czytelnicy nie będą mogli zamawiać i rezerwować książek.

Odwołane zostają wszystkie wydarzenia stacjonarne organizowane w obiektach i przez Bibliotekę Publiczną Miasta Gniezna. Część wydarzeń zostanie zrealizowana w formie działań on-line za pośrednictwem profilu FB Biblioteki oraz kanału YT. Wstrzymana zostaje usługa „Książka na telefon”. Bieżące informacje o zmianach w pracy instytucji będą publikowane na profilu FB oraz stronie jej internetowej www.biblioteka.gniezno.pl.