344300594_1431359954293231_2901085876241290081_n

“Biblioteka okiem przedszkolaka” – rozstrzygnięcie konkursu

Drugi dzień Tygodnia Bibliotek był dla nas wyjątkowy. Mogliśmy zobaczyć, jak nas – bibliotekę – postrzegają gnieźnieńskie przedszkolaki. Dziś odbyło się bowiem rozstrzygnięcie konkursu „Biblioteka okiem przedszkolaka” przeprowadzonego w naszej Filii nr 9. Jury konkursowe miało wielki dylemat, rzecz jasna, bo wszystkie prace były wspaniałe. Niemniej, choć wszyscy uczestnicy dostali upominki, to trzeba było wyłonić zwycięzców. Na podium znaleźli się:

I miejsce – Amelia Siwińska, lat 4 z Przedszkola nr 14

II miejsce – Jagoda Dziurko, lat 5 z Przedszkola nr 1

III miejsce – Lena Grajczak, lat 6 z Przedszkola nr 1

Wyróżnienie – Maja Mazur z Przedszkola nr 17.

Musimy też wyróżnić wszystkie przedszkola, które wzięły udział w konkursie, bo dzięki zaangażowaniu kadry, dzieci doskonale znają bibliotekę jako miejsce “z książkami i nie tylko. Te przedszkola to: Przedszkole nr 1 „Wesołe nutki”, Przedszkole nr 14 „Mali Piastowie”, Przedszkole nr 17 „Piastowska Gromada” oraz Niepubliczne Przedszkole „Orzełki” Caritas Archidiecezji Gnieźnieńskiej.

Bardzo dziękujemy dzieciom za udział w konkursie, a przedszkolom za to, że współpracują z nami nie tylko w Tygodniu Bibliotek, ale przez wszystkie 52 tygodnie każdego roku. To dzięki Wam krzewimy skutecznie czytelnictwo w mieście!

 

 

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content