371494276_1150862112986554_2763077901436774190_n (1)

Bajkopomagajki w świątecznym nastroju

Za nami już ostatnie w tym roku spotkanie Klubu ,,Bajkopomagajki” Książki dla Dzieci i Rodziców. Świąteczna atmosfera zagościła wśród uczestników popołudniowego warsztatu, a to wszystko dzięki bohaterce opowieści Barbary Supeł ,,Jadzia Pętelka piecze pierniki”. To historia nie tylko o Jadzi, ale o całej rodzinie Jadzi, która pieczołowicie przygotowuje się do Świąt Bożego Narodzenia. Każdy ma przydzielone zadanie: mama z synem robi ozdoby, a Jadzia z tatą piecze pierniki. Każda z tych czynności wymaga wielu umiejętności, a zwłaszcza cierpliwości. Pomimo, że pierniki nie są idealne to najważniejsze w całym ferworze przygotowań świątecznych jest wspólnie spędzony czas w gronie rodzinnym.

Na spotkaniu, zamiast pierników, dzięki partnerowi klubu BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej, uczestnicy stworzyli kolorowe i pachnące cynamonem i świątecznymi przyprawami slimy. To nie był jednak koniec kreatywności.

Na zakończenie powstały bombkowe zawieszki na choinki, a to wszystko po to, aby uczestnicy pamiętali również o chwilach spędzonych w tym roku razem na warsztatach w bibliotece. To była prawdziwa lekcja cierpliwości w świątecznym stylu!

Na kolejne spotkanie zapraszamy już w styczniu. Życzymy Wam zdrowych i rodzinnych Świąt!

UDOSTĘPNIJ
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email
Skip to content