Powraca BAZA CZYTELNICZA!

Hej dzieciaki, powraca letnia BAZA CZYTELNICZA! Już w czwartek o 13.30 zapraszamy na kolejne kreatywne warsztaty w BAZA Centrum Edukacji Kreatywnej.
Na pewno wielu z nas pamięta fantastyczne zabawy z dzieciństwa. Czas upływał szybko na tworzeniu, na wcielaniu się w role, na kontaktach z rówieśnikami. Współczesna książka dla dzieci sięga właśnie do tych źródeł i bardzo często oprócz tego, że rozbudza wyobraźnię dzieci, uczy, bawi i edukuje poprzez interakcję.
Obecnie dzieci coraz bardziej zatracają się w wirtualnym świecie, dlatego dobór książki, która je oczaruje i wciągnie w swój świat, nie jest prostą sprawą. Jeśli jednak uda nam się wybrać pozycje, które zapewnią naszym pociechom wspaniały i kreatywny czas, to możemy być pewni, że będzie nam rosnąć kolejne zaczytane pokolenie. Wśród ogromu pozycji literackich w naszej bibliotece jest wiele interesujących tytułów.
Podczas warsztatów w czwartek 19 sierpnia o godz. 13.30 w BAZIE – Centrum Edukacji Kreatywnej przedstawimy książki, które dostarczą dzieciom niezapomnianych emocji i wielu wspaniałych wrażeń. Zaproponujemy również kilka kreatywnych zabaw z wykorzystaniem książki. Nasza wyobraźnia jest nieograniczona, a słowo pisane może sprawić dużo radości i rozbudzić nieodkryte pokłady kreatywności u dzieci.

Baza Czytelnicza to darmowe zajęcia prowadzone wspólnie z naszym partnerem – Bazą Centrum Edukacji Kreatywnej. Warsztaty odbywają się w ramach projektu “Królewskie Gniezno Czyta 2021” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu z Funduszu Promocji Kultury.