Podaruj książkę seniorowi

Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna z uwagi na obostrzenia pandemiczne musiała zawiesić swoje wizyty w domach opieki społecznej. Miejska książnica nie zamierza jednak rezygnować z nawiązanych dotychczas kontaktów. W związku z tym zaprasza wszystkich swoich czytelników, a także inne zainteresowane osoby do udziału w akcji pod hasłem „Podaruj książkę seniorowi”. Zarówno młodzi, jak i dorośli czytelnicy mogą wesprzeć pensjonariuszy gnieźnieńskich domów opieki społecznej i sprawić im wyjątkowy prezent. Książki do biblioteczek w domach opieki będą dowodem pamięci o starszych, a dla pensjonariuszy doskonałą formą rozrywki. Akcja trwa do końca lutego. Książki można dostarczać do placówek BPMG. W podziękowaniu za udział w akcji darczyńcy otrzymają dyplom.