Czy widzieliście, że…nowa książka Przemysława Semczuka

Czy widzieliście, że…nowa książka Przemysława Semczuka wiąże się w pewien – bardzo ciekawy – sposób z Gnieznem? O tym opowie sam autor – specjalnie dla gnieźnieńskich czytelników.

Wiemy, że wśród Was jest wielu fanów twórczości Przemysława Semczuka – “Wampir z Zagłębia” czy “M jak Morderca” to bardzo rozchwytywane tytuły. “Cyklon”, czyli najnowsza książka naszego gościa, ukaże się już 10 czerwca.

Przemysław Semczuk

Czy widzieliście, że…nowa książka Przemysław Semczuk – autor wiąże się w pewien – bardzo ciekawy – sposób z Gnieznem? O tym opowie sam autor – specjalnie dla gnieźnieńskich czytelników. Wiemy, że wśród Was jest wielu fanów twórczości Przemysława Semczuka – "Wampir z Zagłębia" czy "M jak Morderca" to bardzo rozchwytywane tytuły. "Cyklon", czyli najnowsza książka naszego gościa, ukaże się już 10 czerwca. A my pozdrawiamy ciepło z Gniezna!

Opublikowany przez Biblioteka Publiczna Miasta Gniezna Poniedziałek, 18 maja 2020

Jeśli macie ochotę poznać inne ciekawostki z kręgów literatury, zachęcamy odwiedzić nasze pozostałe wpisy:

Czy wiedzieliście, że… Sejm RP rok 2020 ustanowił rokiem Tyrmanda?

Czy wiedzieliście, że… Joanna Opiat-Bojarska

Czy wiedzieliście, że… Mariusz Czubaj

Czy wiedzieliście, że… Joanna Jax

Czy widzieliście, że… Jakub Ćwiek

Czy wiedzieliście, że… Łukasz Orbitowski i Szczepan Twardoch

Biblioteka ponownie powitała w swoich progach czytelników!

Godzina „zero” wybiła dziś o 10.00! Czekaliśmy na ten dzień dwa długie miesiące! Biblioteka (wszystkie nasze placówki) ponownie powitała w swoich progach czytelników! Pomimo nowych zasad i reżimu sanitarnego, nic się nie zmieniło – uśmiech nie schodził z twarzy ani nam, ani Wam! Jak miło Was znowu widzieć!

Bardzo dziękujemy, że przestrzegacie zasad – jesteście w maseczkach, nie przekraczacie stref wyznaczonych taśmą, odkładacie książki w wyznaczone miejsce.
Przypominamy jedynie o konieczności wcześniejszego telefonicznego umówienia się na wizytę.

Biblioteka ma nowe godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek – 10.00-15.00; z wyjątkiem środy – 10.00-16.00; w sobotę biblioteka jest nieczynna.

Uwaga: Książki, które czytelnicy mają na kontach zostały przedłużone do 30 sierpnia – to oznacza, że nie trzeba planować wizyty w bibliotece od razu po otwarciu!

Nr telefonów do placówek Biblioteki:

ul. Mieszka I 16

Wypożyczalnia dla Dzieci