„Zimowe opowieści” zagościły w Wypożyczalni dla Dzieci

Dzieci, które wybrały spędzenie ferii w bibliotece, spotkały swoich ulubionych bohaterów w zimowej scenerii.
Każdy dzień zajęć dla dzieci rozpoczynał się głośnym czytaniem fragmentu książki. Uczestnicy spotkali się z „Dziewczynką z zapałkami”, „Mamą Mu na sankach”, „Rudolfem Czerwononosym”, „Królową Śniegu”, „Niedźwiadkiem polarnym” i innymi bohaterami bajek i opowieści. Do każdego opowiadania zostały przygotowane zajęcia literackie, plastyczne, zabawy konstrukcyjne, inscenizacje, zagadki, zabawy taneczne i sprawnościowe. Uczestnicy zajęć brali udział w wielu konkurencjach, okazali się bardzo kreatywni, zdolni manualnie, stworzyli wiele ładnych i ciekawych prac plastycznych. Codzienne spotkania były okazją do przyjemnego i pożytecznego spędzenia czasu.
Biblioteka dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w zajęciach i zaprasza na kolejne spotkania z książką do Wypożyczalni dla Dzieci.