„Bajkopomagajki” Klub Książki dla Dzieci i Rodziców

Głównym celem inicjatywy jest popularyzowanie literatury dziecięcej, utrwalanie nawyku czytania, a także wspólne czytanie książek przez dzieci i ich rodziców. Klub jest szansą na przyjazną „przestrzeń”, w której dziecko i rodzic mogą spędzić czas w ciekawy, kreatywny sposób, czerpiąc inspirację z literatury. To doskonała inwestycja w bliskie relacje z ukochaną pociechą. Klub adresowana jest dla dzieci wczesnoszkolnych i ich opiekunów. Na comiesięczne spotkania zapraszamy do Filii nr 9 na os. Orła Białego 18 (budynek SP nr 10).

Zapowiedzi spotkań szukać można na stronie internetowej biblioteki, w placówce (Filii nr 9) i na facebookowym profilu biblioteki.

Klub wspierający dobre relacje

Od jesieni zeszłego roku przy Bibliotece Publicznej Miasta Gniezna działa Klubu Książki dla Dzieci i Rodziców „Bajkopomagajki”. Na spotkania organizowane późnym popołudniem zaprasza rodziców i